top of page

VRH  L - narozen 19. 9. 2021 
    
5 kluků + 5 holek
!!!Všechna štěňátka již mají svůj nový domov!!!

Otec: AIOLOS RIVER Atagora
Matka: LADYLOVE LUXURY Royal Dignity

Štěňata z tohoto spojení budou mít všechna variantu srsti - KRÁTKOSRSTÁ = POLODLOUHÁ!

(Pozn: Polodlouhá srst = střednědlouhá srst = krátká srst = krátkosrstá, správné označení dle standardu je pouze polodlouhá srst)

Datum odběru: 14.11.2021

Matka:

LADYLOVE LUXURY Royal Dignity

(Born To Win WARRIOR TITAN x ERIKA-ESCADA Royal Dignity)

DKK A/A, DLK 0/0  

60 cm, střednědlouhá srst

Chovná fena dle FCI (Klub BŠO ČR)

LTV normální, OCD n/n, SA 0 - negativní

MDR1 - N/N,  MH (maligní hypertemie) - N/N, DM (degenerativní myelopatie) - N/N

- nenese vlohu pro dlouhou srst

Otec:

AIOLOS RIVER Atagora

(ORRIS Acabo Czech x USUREI Donnevara)

DKK B/B, DLK 0/0   

65 cm, střednědlouhá srst
Chovný pes dle FCI (Klub BŠO ČR)

CAJC, CAC (Klubová výstava)

Jedná se o spojení staré české krve (náš první vrh A, jehož matkou byla zakladatelka našeho chovu BŠO) a importované fenky, v jejímž rodokmenu koluje severská krev významné staré chovatelské stanice Born Tu Win.  

Spojila jsem tyto dva jedince právě z důvodu, že znám svoji zakladatelskou linii a na starý dobrý typ BŠO nedám dopustit. U štěňat z tohoto spojení očekáváme bílou kvalitní hustou srst a velice dobrý pigment nosní houby, pysků i očí. Všechna štěňata z tohoto vrhu budou ve variantě srsti "střednědlouhá (krátkosrstá)". Otec vrhu "DASTY" je pes silné kostry, střední výšky, pěkné silné samčí hlavy, kontaktní, povahově vyrovnaný rodinný pes, klidný, výborný hlídač. Matka vrhu "VENDY" je temperamentní, ale poslušná a velice přátelská a nekonfliktní fenka, která se k nám dostala až v pozdějším věku 7 měsíců, i přes to se velice dobře zapojila do naší smečky a výborně si dokázala získat přízeň i výmarských spolubydlících, což není až tak jednoduchá záležitost pro toto plemeno a psa, který přijde do smečky až v pozdějším věku. Z tohoto vrhu bych ráda získala, alespoň pro jednu fenku a jednoho psa, majitele, kteří by byli ochotni pejska či fenku uchovnit, aby bylo zajištěno pokračování starého rodokmenu ze strany otce. 

IMG_0453.JPG
Ailos2.jpg
Videa
bottom of page